מגדלי אקרו

מגדלי אקרו לבנייה

– חשיבות הבטיחות

אחד הפרמטרים החשובים ביותר במגדל תמיכה לבניין יהיה כמובן, בטיחות השימוש בו – מכיוון שהמגדל משמש לעבודת גובה, יש לוודא בצורה קפדנית שהמגדל יציב. כדי להבטיח את הבטיחות המרבית, חשוב לדאוג לבחור את מגדל תמיכה בצורה מוקפדת  ומעבר לכך, יש חשיבות גבוהה לתכנן את צורת העמדה שלו בשטח.

התקנת מגדלי אקרו

כשמדובר בתחום הבנייה, חשיבות הבטיחות תהיה ראשונה ומעלה וזאת הסיבה בגינה לעזרים כמו מגדלי אקרו יש חשיבות עצומה בהליך הבנייה.

מגדלי אקרו מוכרים גם בשם “מגדל תמיכה”, שם של מעשה מעיד על והפונקציונאליות שלהם. תפקידם של מגדלים אלה, אשר עשויים מצינורות ברזל המחוברים אלו לאלו בצורה איכותית וחזקה, הוא להעניק תמיכה למבנה.

חשיבות ההתקנה של מגדלי אקרו

מגדלי אקרו מותאם באופן פרטני למבנה בו הוא אמור לתמוך, אך כדי שהמגדל יהיה בטיחותי ויספק מענה על כל הדרישות ממנו, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש גם על האופן בו יותקן המגדל. העמדת מגדל אקרו אמורה להתבצע אך ורק על משטח מיושר, כאשר בטרם ההתקנה יש להניח על גבי המשטח לוחות עץ.

הרכבת מגדל אקרו מתבצעת אך ורק בהתאם לתכנון של מהנדס ובפיקוח של קונסטרוקטור ומנהל עבודה שהינם בעלי ניסיון פרטני והיכרות מקיפה עם מגדל התמיכה.

חשוב לזכור למגדלי אקרו יש חשיבות בטיחותית רבה ובכוחם אף להציל חיי אדם ולכן, אין להקל ראש בכל מה שקשור להתקנת המגדלים להיוועץ לשם כך באנשי המקצוע המוסמכים, הנדרשים.