באילו מצבים נצטרך לשכור מנוף?

באילו מצבים נצטרך לשכור מנוף?

העולם הגלובלי מביא אתו תנאים חדשים לעבודה, תפיסות עולם חדשות ומכתיב את קצב החיים הדינמי שרק הולך ומתגבר. בעולם כזה, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לתגובה מהירה ללקוח, יכולת להתאים את עצמנו לדרישות משתנות ותקשורת בלתי פוסקת עם מגוון רחב של גורמים. ניהול פרויקטים בתנאים כאלה מצריך עבודה גמישה ושימוש במנופים באתרים שונים בזמנים קצרים. בשל מאפייני השוק, השכרת מנופים הופכת להיות הרבה יותר אטרקטיבית מאשר רכישת מנופים. סקייליין מביאה לישראל דגם שירותים גמיש המתאים את עצמו ללקוח בכל שעה, בכל מקום ובכל פרויקט.

להיות כאן, שם ובכל מקום

התחלתם פרויקט נדל”ני ואתם כבר צריכים לסיים את הקודם? עובדים עם מספר מנופים ולא רוצים להתפשר על האיכות הגבוהה ביותר? קבלנים מנוסים כבר מכירים את הלחץ המתמיד בעולם הבנייה, אבל האם אתם מכירים את שיטות העבודה המאפשרות ייעול של הניהול? הכל על תהליכי עבודה יעילים בעידן גלובלי.

היתרונות של שכירת מנופים בתנופת פיתוח

עולם הנדל”ן אינו חדל מהתפתחות ואנו ערים ליזמות של פרויקטים שונים חדשות לבקרים. ארץ ישראל עוברת תנופת פיתוח הניכרת בפיתוח כבישים ופרויקטים חדשים למגורים, תעשייה ומסחר. לפיכך, שכירת מנופים הופכת להיות הרבה יותר אטרקטיבית מרכישה של מנופים חדשים. מתי עולה הצורך בשכירת מנוף?

פרויקטים משתנים

העולם הגלובלי הוא גמיש, דינמי ומשתנה ללא הרף. בעולם כזה, דרישות הבנייה משתנות ומתעדכנות ללא הפסקה, פרויקטים מקבלים צביון שונה בכל פעם מחדש וגם דרישות הבטיחות מתעצבות בהתאם לאופי הפרויקטים. קבלנים רבים כיום, לפיכך, עוסקים במספר תחומים בו זמנית.

מנהלי פרויקטים המתמודדים עם סוגים שונים של פרויקטים נדרשים להתאים את עצמם בכל פעם מחדש לדרישות החיצוניות ולאתר את כלי העבודה האידאליים עבורם. בהתאם לכך, גם המנופים בהם נעשה שימוש משתנים: במקרים מסוימים הפרויקט יצריך שימוש במנופי סל, במקרים אחרים יהיה צורך בעגורני צריח ועוד.

בעוד שרכישת מנוף מסתכמת בעלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים, שכירת מנוף היא תהליך

שינוע ממקום למקום

כשנעסוק במספר פרויקטים בו זמנית, נרצה להעניק ללקוחותינו זמינות מלאה ולעמוד בלוחות זמנים דוחקים. בשל כך, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לשינוע מהיר, זמין ורפלקסיבי של מנופים מאתר בנייה אחד לאחר.

המנופים האיכותיים ביותר

בשכירת מנוף, הצוות מקבל את המנופים המתקדמים ביותר בשוק ומנהל העבודה יכול לבחור את סוג המנוף המתאים ביותר ולא פחות חשוב, גם את שנת הייצור. בסקייליין מעמידים לרשות הלקוח מגוון עצום של מנופים מהדגמים העדכניים ביותר בעולם, ומציעים שירות מסור לאורך כל הדרך.