אודות

אודות אמנות הבניה, מעל 22 שנים שאנו בונים בתים למגורים בטכנולוגיה מתקדמת ומובילה בעולם. הכל במטרה ובאמונה שניתן להוזיל את מחירי הדיור בישראל על ידי בניה קלה.

מקצוענים מובילים בתחום הבניה

אמנות הבניה הינה חברה שהוקמה על ידי שני חברי ילדות צעירים ויזמים בנשמה, הכל בא במטרה לנסות ולהוזיל את עלויות הדיור עבור הרבה מאוד זוגות צעירים בישראל שחולמים על בניית בית במחיר הוגן ושפוי.

מעל 22 שנים של ניסיון בתחום הבניה, הידע הטכנולוגי שאותו הבאנו ממדינות מתקדמות בעולם אשר עושות שימוש בטכנולוגיה ושיטת בניה קלה למגורים, ההון האנושי שלנו שתמיד חותר למצויניות ללא פשרות, אנו יכולים להעניק לכם את הבית שאתם חולמים עליו במהירות שלא חלמתם שהגיונית לבניית בית.

היתרונות

יש לנו לא מעט יתרונות בולטים שהפכו אותנו להיות החברה המובילה בישראל לביצוע פרוייקטים של בנייה קלה.

קל ובטוח

אנו מודעים למציאות הישראלית, לכן כאשר אנו מבצעים פרויקטים של בניה קלה אנו מאפשרים לכל אחד גם להוסיף מרחב מוגן דירתי לכל מבנה. כל בית שמגיע מחולק לאזור ממוגן על פי תקני פיקוד העורף המחמירים.

הפרטים הקטנים שעושים הבדלים גדולים

אנו מודעים לעבודה כי בית למגורים חייב לתת לדיירים הרגשה נוחה ונעימה, לכן אנו שמים לב ודגש רב והמון חשיבה בכל פרט, החל ממיקומי שקעי החשמל בבית, התאמה לצרכים במטבח, נוחות ונגישות לבעלי צרכים מיוחדים במידה ויש צורך, שימוש בחומרי בניה איכותים ומתקדמים המאפשרים לכם להנות תקופה ארוכה וממושכת ללא צורך בביצוע שיפורים נוספים בבית.

מחיר שפוי והוגן

כל מי שמחפש פתרונות של בניה קלה מגיע אליה ראשית בגלל העלויות הנמוכות שהיא יכולה להציע. מכאן אנו מבינים כי מחיר הוגן הוא חלק בלתי נפרד מההחלטה שלכם, אנו דוגלים בעבודה בשקיפות מלאה, מחיר ידוע מראש בלי הפתעות נוספות. אתם יודעים בדיוק כמה תשלמו ועל מה, איך ניתן להוזיל עלויות בכדי להגיע למחיר אופטימלי ובית בגימור מושלם.

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לפני הכל לתת לכם הלקוחות שירות ללא פשרות. אנו מאמינים כי אנשי המכירות הטובים ביותר הם לקוחות מרוצים. לכן, אנו נעשה הכל שכל לקוח יהיה מרוצה ויקבל את הבית שמתאים לו בצורה אולטימטיבית.

החזון שלנו

להפיץ ולהרחיב את המודעות שיש בישראל לתחום הבניה הקלה, לאפשר לכל זוג צעיר שנמצא במציאות שבה נאלץ לוותר על רכישת דירה בגלל העלויות הכבדות שיש ברכישת דירה. אנו מלווים אתכם בכל ההליך, החל משלבי בקשת האישורים לבניה, ליווי של מהנדס צמוד שנמצא איתכם בכל שלב בהליך וצוות מקצועי ומסור שיעמוד לרשותכם בכל שאלה שעולה.

Call Now Button